RSS CNN Yaşam

  • Pandemi döneminde tüketimi arttı! Hazır kış çaylarına dikkat Ekim 18, 2020
    Pandemi dolayısıyla enfeksiyon riskinden korunup, bağışıklık sistemlerini güçlendirmek isteyenlerin gözdesi olan kış çayları, bu yıl ortalama yüzde 20 oranında daha fazla satılıyor. Aktarlar ise tüketicilerin bilinçli olması gerektiği konusunda uyarılarda bulunarak, bazı hazır kış çaylarının içinde gribal enfeksiyonla ilgisi olmayan, östrojen artıran, prostat için veya bağırsak çalıştırıcı bitkilerin yer aldığını söylüyor.
  • Kışlık lezzetler şimdiden hazır ediliyor Ekim 13, 2020
    Bayburt’un Aydıntepe ilçesinde yaşayan kadınlar kendi yetiştirdikleri ya da pazardan aldıkları domateslerle kışlık menemen konservesi ve sıcak kazanların başında saatlerce kaynattıkları domates salçası yapıyor.
  • Tarihi köprü 116 yıldır ayakta Ekim 11, 2020
    Bartın’ın Ulus ilçesinde bulunan ve koruma altına alınan Yenihan Köprüsü, 116 yıldır ayakta kalarak adeta zamana meydan okuyor. 5 kemerli köprünün görünüş olarak da çok güzel olduğunu söyleyen mahalle sakinleri, köprünün büyük sellerde bile zarar görmediğini belirtiyor.

Home 4 - 1/3 genişlik

Lütfen WordPress kontrol panelindeki Görünüm → Bileşenler sayfasına gidin ve Home 4 - 1/3 genişlik bileşen alanına bazı bileşenler ekleyin.

Home 6 - 1/3 genişlik

Lütfen WordPress kontrol panelindeki Görünüm → Bileşenler sayfasına gidin ve Home 6 - 1/3 genişlik bileşen alanına bazı bileşenler ekleyin.