RSS CNN Yaşam

  • Sinek ve haşereleri uzaklaştıran doğal yöntem Temmuz 5, 2020
    Yaz aylarında ortaya çıkan sivrisinek ve böcek ısırığı ile güneş yanığı ile ilgili vatandaşlar kimyasal ürün kullanmak istemeyince soluğu aktarlarda alıyor. Güneş yanığı için en çok kakao, buğday ve havuç yağının karışımı, haşereler için lavanta, limon ve biberiye yağının karışımı tercih ediliyor.
  • Antalya'daki Düden Şelalesi'nde doğa canlanıyor Temmuz 1, 2020
    Antalya'da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle bir süre ziyarete kapalı tutulan Düden Şelalesi, yeni görüntüsüyle dikkati çekiyor.
  • Mobilya üretiminde koronavirüs önlemleri Haziran 30, 2020
    Koronavirüs salgını sonrası mobilya üreticisi de hijyen önlemlerini artırdı. Yapılan ürünlerin her parçasında çocukların güvenliğini ve sağlığını düşündüklerini belirten Çilek Mobilya Üretim Direktörü Tolga Kiriş, “Ürünler paketlenerek, 160 derecelik ısı tünelinden geçirilerek dezenfekte edilmiş oluyor” dedi.

Home 4 - 1/3 genişlik

Lütfen WordPress kontrol panelindeki Görünüm → Bileşenler sayfasına gidin ve Home 4 - 1/3 genişlik bileşen alanına bazı bileşenler ekleyin.

Home 6 - 1/3 genişlik

Lütfen WordPress kontrol panelindeki Görünüm → Bileşenler sayfasına gidin ve Home 6 - 1/3 genişlik bileşen alanına bazı bileşenler ekleyin.